Про школу

Історія та організація

Українська суботня школа імені Івана Франка була заснована батьками та вчителями школи у 2003 році як школа імені Г.Сковороди, і перейменована 14 жовтня 2006 року у школу імені І.Франка. 

Школа знаходиться в зручному локації у місті Міссісага, недалеко від розв"язки QEW & Cawthra. Наші учні мешкають у Міссісазі, Оаквіллі, Етобіко та Торонто.

Програма

   Школа імені І.Франка дає змогу усвідомити своє українське походження і вивчити розмовну українську мову дітям від 3 до 17 років. У програму школи входить надання якісних знань з української мови і літератури, а також вивчення основ української культури, історії, географії та релігії. За вивчення української мови надаються кредити учням старших класів. Педагогічний колектив школи складається з висококваліфікованих вчителів з багатолітнім досвідом роботи в Україні та Канаді. 

Школа імені І.Франка має свою шкільну бібліотеку, багату на підручники та педагогічну літературу. Всі наші підручники сучасні та надруковані в Україні за програмама, узгодженими міністерством освіти України. Також розпочато збір художньої літератури для читання, яку учні можуть брати для читання вдома.

 Навчання, включаючи гуртки, проводиться щосуботи (за вийнятком святкових днів) з 9:00 до 14:00 з вересня до кінця травня.

Позашкільна робота

    В різні роки при школі були організовані гуртки співу, танців, вишивки, етнографії, а також науковий гурток. Школа імені І.Франка приймає активну участь у багатьох громадських подіях, таких як Свято Книжки та Шевченківський Концерт, а також влаштовує багато шкільних виступів, таких як Свято Миколая та Свято Останнього Дзвоника. Наші учні ходять з Колядою під час Різдвяних свят і на власному досвіді пізнають прекрасні українські звичаї. Дописи наших учнів також друкуються в українських газетах, що видаються в Канаді.

 Батьківський комітет 

Діяльність школи організована на добровільних засадах батьками школи на чолі з батьківським комітетом. Наші батьки роблять адміністритивну роботу, підтримують шкільну інтернет-сторінку, організовують шкільні свята та доставку піцци щосуботи. Ми завжди раді батькам, які можуть хоч трохи свого часу подарувати на допомогу школі. 

Наші батьки і вчителі зуміли створити в школі справжню сімейну атмосферу, де більших дорослих та дітей знають один одного. Якщо ви недавно приїхали до Канади і хочете знайти українське середовице для себе та ваших діточок, то наша українська суботня школа радо вас привітає! 

Запрошуємо усіх, хто любить і шанує українську мову і культуру!

Додаткова інформація