Новини

День Святого Миколая - свято, на яке з нетерпінням чекають і діти і дорослі.  Цього року Українська суботня школа імені івана Франка  святкувала його у суботу 6 Грудня.З настроєм родинної єдності, радості спілкування та очікування великого празника Різдва  було проникнуте усе свято: від спільної молитви і благословення  отця ....... до виступів учнів та самого отця Миколая, що ласкаво завітав на нашу урочистість. Учні приготувалися на славу,вітаючи присутніх віршами, віншуваннями,та піснями.  Під керівництвом своїх учителів,учні приготували чудовий концерт, навіть наймолодші захоплююче читали вірші,в яких була присутня і нота гумору, що не раз викликала веселий сміх глядачів.

вважається, що Святий Миколай охороняє воїнів, мандрівників, моряків,бiдних і сиріт, і звичайно ж  дітей.Не обійшлося , звичайно без подарунків для усіх слухняних і святкового столу.

Цей святковий день , набрав особливого значення, коли усі присутні дізналися що на свято прибуде особливий гість з України, українс''кий захисниk ,Валерій Чоботар. Валерій Чоботар-мужній 'Кіборґ' перебував на  короткочасному відпочинку у Канаді.Валерій є членом Добровольчого  Корпусу 'Правого Сектора', командир роти 5-го батальйону, яка захищає Донецький аеропорт.

Стоячи, оплесками зустріли присутні у залі героя. Спільна молитва за полеглих захисників України, так розпочалася зворушлива зустріч. Притихлі діти і зворушені батьки слухали розповідь особливої людини.

А він був стриманий і 'мужній,потискав руки вдячних людей які швидко вибудивали живу чергу до нЬого. Люди питалися про війну, хтось підходячи  не міг стримати сліз, витираючи  їх дякував і бажав бути здоровим і повертатися живим.

Валерій не говорив про труднощі війни, не скаржився  на хворобу, чи нестачу одягу і обладнання . Навпаки, він говорив про мужність побратимів, про те, що буде розповідати ,там на війні ,про чудових українсЬких дітей Торонто які люблять Україну і про їх батьків , які привили їм це почуття. Говорив про те, що українці змінилися назавжди , не тілки у бажанні жити новим життям а своєю працею втілювати це бажання, говорив про важливість волонтерів  України і діаспори.

Час відведенний на свято закінчувався, але не закінчувався потік бажаючих  дорослих і дітей  які  хотіли написати побажання  на прапорі Канади , який Валерій Чоботар разом із листами дітей забрав зi собою на війну.Час відведений на концерт завершувався , але не закічилося відчуття свята , теплоти і єдності у наших серцях. Наче Святий Миколай  сам доторкнувся до кожного з нас ,даруючи нам найбільший подарунок любові , розуміння важливості власної благодійності і єдності усіх нас як велокої і незламної нації.

P.S

Протягом години завдяки щирим пожертвам, було зібрано 1, 500 канадiйс''ких долларів на допомогу добровольчому батальйону.

Наталка Мойсеїв, Торонто